Terrarium

Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri Terrarium Projeleri

Terrarium

Peyzaj ve çevre duyarlılığının mimariyle harmanlandığı ve sosyal sorumluluk Projeleri kapsamında yine bir ilk diyebileceğimiz, estetik harikası Terrarium projesini hayata geçirdik. Farklı ebat ve tasarımlarda cam, ahşap vb. Ürünlerle canlı bitki türlerini estetik ve görsel sunumlara dönüştürdük. Terrariumlarla yeşili ve doğal ürünleri el emeği göz nuru değerler haline getirdik. Misafirlerimize ve halkımıza Terrarium atölyelerimizde küçük fanuslara dünyaları sığdırmayı anlattık.


Terrarium Sosyal Sorumluluk Projesi

Her farklı projenin insan hayatına kattığı değeri Terrarium projesiyle anlatmaya çalıştık. Çetaş Terrarium atölyesi ile öğrencilerimize, ev hanımlarımıza ve hobi sahibi tüm ilgililere püf noktalarını anlatmaya devam ediyoruz.

Özel Projelerinizle Alakalı Görüşmek için